• Ново
Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Решетката, Одговара 2007 - Џип Wrangler
zoom_in

Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Решетката, Одговара 2007 - Џип Wrangler

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Стандардна Решетка За Замена СО СЕРТИФИЦИРАН КАПА, Боја што Одговара. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка. Тоа Одговара На Вашиот 2007-2017 Џип Wrangler. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Пред Решетката, Одговара 2007-2017 Џип Wrangler Боја За Да Одговара, Изработени Од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Им се допаѓа и на купувачите..