• Ново
7 300w Круг LED Работа Светло Место Возење Магла Светилка Теренски Камион За Џип
zoom_in

7 300w Круг LED Работа Светло Место Возење Магла Светилка Теренски Камион За Џип

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Карактеристика : *Сосема нов и квалитетен*тој е издржлив и удобен.* Едноставен дизајн и лесен за употреба .* Лесен за инсталирање и отстранување .* Изработен од квалитетен материјал*Широк напон, Може да се монтира на различни камиони, кабриолет, мали автомобили, чамци и други возила .* Удобен држач за монтирање за лесна инсталација .*Алуминиумско куќиште за поголема отпорност на удари и вода.*Чувствително на светлина : помека светлина за спречување на отсјај.*Ip67 водоотпорен и отпорен на корозија спецификација : *Моќност : 300 W*Напон : 9-30 V DC*Лумен : 30000 LM*водоотпорен рејтинг : IP68*температура на Бојата : 3000 K/6000 K*Боја На Домување : Црна рамка*материјал за Домување : алуминиумска легура*Објектив : КОМПЈУТЕР (уникатен висок транспарентен објектив против отсјај)*тип На Светлина : МЕСТО + ПОПЛАВА*работна температура : -40°c~ +120°c*РАБОТЕН ВЕК : 50.000 часа*големина : 7 ИНЧИ Апликација : универзална ОПРЕМА = Вклучен Е Пакет : 1*ФАРОВИ : 1.Ве молиме дозволете отстапување од 1-5мм поради рачно мерење.2.Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Им се допаѓа и на купувачите..