• Ново
Визија ВТЦ Систем За Резервна Копија На Возилото Со Монитор За Заден Преглед И Систем За Камера Со Регистарски Таблички
zoom_in

Визија ВТЦ Систем За Резервна Копија На Возилото Со Монитор За Заден Преглед И Систем За Камера Со Регистарски Таблички

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Еве една вешта комбинација од Бојо Визија! 5 во. Мониторот за заден преглед со пакет Камери со Регистарски Таблички ги вклучува мониторот VTM5000 S и камерата VTL17. Додадете го тој дополнителен пар очи додека правите резервна копија со ВИДОТ БОЈО! Системот вклучува : 5 во. ТФТ лцд монитор Водоотпорна регистарска табличка Камера Сонце Шофершајбната Монтирање Моќ Жица И Кабел монитор Монтажа Држач Дополнителни загради Прирачник. Идеален за автомобили, камиони, Теренци и комбиња. Карактеристики на мониторот : . 800 х 480 резолуција. 16 : 9 сооднос. 480 гниди осветленост. 350 : 1 сооднос на контраст. 2 видео влезови. Автоматско префрлување кога е обратно. PAL/NTSC автоматски прекинувач. Тенок и елегантен дизајн. Вклучува отстранлив сенка за сонце. Затемнување : 3.75 "H x 4.125" W x .5 " д.карактеристики На Камерата : . Многу чувствителни .25 " HD CMOS 1099 сензор. Локс лукс перформанси. Обратна / необратна слика за вклучување/исклучување. Вклучување/исклучување на линиите за паркирање. Водоотпорен (ИП68).

Им се допаѓа и на купувачите..