• Ново
Dreamseat Xpression Игри Стол Со Виланова Wildcats Wordmark Логото Во Црно
zoom_in

Dreamseat Xpression Игри Стол Со Виланова Wildcats Wordmark Логото Во Црно

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Столот За Игри На Среќа Xpression го лулка вашето тело со нашето прилагодливо, контурирано, издржливо и целосно лежечко седиште. Комбинирајќи ги најбараните карактеристики на столот за игри, Столот За Игри Xpression е совршен за стримери кои бараат удобност и извезено лого за дополнителен личен допир, како и за оние гејмери кои бараат посуптилен изглед со целодневна ergономија. Xpression обезбедува највисоко ниво на квалитет и удобност заедно со бескрајна прилагодливост, направете го вашиот стол!Карактеристики : Материјали : пвц пластикафиниш : Црноквалитетно Лого Везење со просечно броење на бодови од 50.000.Го користи нашиот патентиран Xzipit Систем кој ви овозможува да го промените изгледот на вашиот стол за неколку секунди за секоја игра или турнир прилагодете го изгледот на вашиот стол по ваш вкус, без разлика дали тоа е додавање боја, отстранување на подлогата итн. Ние дизајниравме совршен стол за вас!Додадете име, број или ознака За игри на вашиот лого панел Xzipit. Персонализацијата е достапна над или под логото по ваш избор како и без вклучена перница од логомеморија пена прилагодливи Столици За Игри Армсал Xpression доаѓаат со шест комплети влошки во боја што ви овозможуваат да ја прилагодите основата на вашиот стол како и да сакате.Спецификации : Димензии На Производот : 53 "H x 28.5" W x 28 "Dproduct Тежина : 52 lbs Weight Капацитет : 350 lbs Seat Димензии : 19" H x 22 "W x 19" D Бесплатен превозот на нарачки над 35 долари на Фан Продавница од Фанатици. Материјал : 100% Синтетички Материјали. Потпирачот за грб мери приближно 20 "х 33.25". Има приближно 350 фунти. Вклучува шест комплети влошки во боја за прилагодување. Отстранлива и репозиционирачка подлога од мемориска пена за грбот и главата.

Им се допаѓа и на купувачите..