• Ново
И активен временски качулка за мажи и големи мажи, до големина 3XL
zoom_in

И активен временски качулка за мажи и големи мажи, до големина 3XL

DEN 240.00

Износ
check Во продавницата.

Совршено за затоплување или игра за пикап на отворено, оваа руно худи од и1 е задолжителен атлетски слој со удобна ткаенина. И, ако не сте надвор од теренот, оваа худи со долг ракав е доволно удобно за дневниот достоен ден за релаксирање. Наречен аспиратор со влечење. Kangеб на кенгур. Машинско миење ладно. Tumble Dry This . Еластична половината. Кошарка кратко. Активна облека.

Им се допаѓа и на купувачите..