• Ново
Тајни Богатства Женски Плус Беспрекорни Хипстерски Гаќи, 12-Пакет
zoom_in

Тајни Богатства Женски Плус Беспрекорни Хипстерски Гаќи, 12-Пакет

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

12 Пар Женска Беспрекорна Хипстерска Беспрекорна Хипстерска Силуета. Удобно и се движи со вас. Лежи мазно под облеката без видливи линии за гаќи. Материјал : 7,00% Полиестер, 91,00% Најлон, 2,00% Спандекс.

Им се допаѓа и на купувачите..