• Ново
Карактеристики компатибилни со 2002 година- Toyota Solara десен патнички халоген со сијалица
zoom_in

Карактеристики компатибилни со 2002 година- Toyota Solara десен патнички халоген со сијалица

DEN 835.36

Износ
check Во продавницата.

Специфичен производ на производот ТИПЕ : КомпозитБули вклучени : Со сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Јасна пакет на леќи : НОФИТ : Директен фитмент Тип : Директна замена Доцниот дел Број на дел : 81110 AA050 PARTS Број на врската : TO2503145 INTERCHANGE Дел Број на дел : 8111110 AA050, TO2503145. гарантирана километража од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatible со следниве возила : Позиција : Десно од Solara OE Број : 81110 AA050. Број на делови : TO2503145. Број на размена на дел : 81110 AA050, TO2503145.

Им се допаѓа и на купувачите..