• Ново
Замена REPF100112Q фаровите компатибилни со 2010- Форд Мустанг Леви возач Халоген со сијалички CAPA Сертифициран
zoom_in

Замена REPF100112Q фаровите компатибилни со 2010- Форд Мустанг Леви возач Халоген со сијалички CAPA Сертифициран

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Продадена количина : Продадена индивидуално тип : композиција/финиш : јасни леќи; Black Interior Assembly : With bulb(s) Light Source : Halogen Certification : CAPA Certified Replaces OE Number : AR3 Z13008 DReplaces Partslink Number : FO2502276 CInterchange Part Number : AR3 Z13008 D, FO2502276 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty HEADLIGHTWith OE standards used throughout the manufacturing process, our headlights offer premium- Квалитет на ниво и мир на умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно да го осветли патот во текот на ноќта или во лоши временски услови. Феации и бенефиции : капка фитдезииран како директна замена во согласност со DOT/SAE за вашите оригинални фарови. и жици за игра. Извадете од склопови со или без сијалици.Сапериорна, трајна видливост на дизајнот, гарантира перформанси што обезбедува одлична видливост.UV-обложена до бавно пожолтување. Делтимален квалитет и безбедност на обезбедување во ISO 9001 : 2000 и QS9000 Сертифицирани објекти. Нашиот процес на контрола на квалитетот обезбедува сите производи да ги исполнуваат строгите стандарди за вклопување и издржливост. Столки до ригорозни тестови за велосипедизам и вредно тестирани во услови на реалниот свет. Сертифициран CAPA Произведено од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compatiational со следниве возила : Позиција : Левфорд2013 Mustang Boss 3022012 Mustang Boss 302 за Coupe2014 Mustang GT2010-2012 Mustang GT за кабриолет2010-2012 Mustang GT за замена на купе REPF100112 Q фаровите компатибилни со 2010-2014 Ford Mustang Halogen со сијалица со сијалица (S) CAPA CAPA Сертифициран FITS Изберете : 2010-2012,2014 FORD MUSTANG GT 2013 година Форд Мустанг шеф 302 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..