• Ново
Рефулсор МТ Р Кал ТЕРЕН ЛТ33Х12, 50Р 108к Ц Лесна Гума За Камиони
zoom_in

Рефулсор МТ Р Кал ТЕРЕН ЛТ33Х12, 50Р 108к Ц Лесна Гума За Камиони

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Rbp Repulsor MT RX LT33 X12. 50 R15 108q Coveviewget убиец влечење и одличен изглед за вашиот лесен камион или SUV СО Rbp Repulsor MT RX. Врвен дизајн во блокови на шарите. Завиткајте навртки на рамото ги зголемува перформансите и влечењето надвор од патот. Изграден со издржливи материјали за подолг век на траење.

Им се допаѓа и на купувачите..