• Ново
Kelly Armorsteel LHS 285 75R24. Гума
zoom_in

Kelly Armorsteel LHS 285 75R24. Гума

DEN 5636.32

Износ
check Во продавницата.

Изградена за долгиот превоз, Armorsheel на Кели е управувана гума дизајнирана да понуди засилена ефикасност на горивото и долги милји за отстранување. Одликувајќи се со еволуирачка шема на шара што изложува аголни жлебови со абење, гумата е дизајнирана за долга, дури и облека и исклучителна влечење. Отпечатокот во форма на барел, дизајнот на пет редови и лопатките на работ дополнително промовираат дури и абење, ниска цена на милја и многу милји за отстранување. Иновативниот жлеб за дистрибуција на притисок работи на минимизирање на носењето на рамото, а обвивката може да се преработи за уште подолг животен век. Верификуван паметен пат. Отпечаток во форма на барел. Дизајн со пет редови.

Им се допаѓа и на купувачите..