• Ново
Џоли Ранчер Гуми За Џвакање Оригинални Бонбони Со Вкус На Овошје, Бо 3. оз
zoom_in

Џоли Ранчер Гуми За Џвакање Оригинални Бонбони Со Вкус На Овошје, Бо 3. оз

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Мешавина од пет овошни омилени за целото семејство во само една кутија гуми за џвакање? Немаше да помислите дека е можно ако НЕ ја познававте џоли РАНЧЕР кенди. Оваа кутија гуми со вкус на овошје е полна со забавни, вкусни овошни форми секој член на семејството ќе биде среќен да избере. Одликувајќи се со вкусови на сина малина, зелено јаболко, цреша, грозје и лубеница, ЏУЛИ РАНЧЕР гуми нудат комбинација од неприкосновени оригинални класици на вкус што ги знаете и ги сакате, сега во џвакачки гумени форми. Содржи една (1) кутија ОД 3,5 унци ЏОЛИ РАНЧЕР Гуми Оригинални Бонбони Со Вкус На Овошје. Меки и џвакани гумени бонбони кои пукаат од слатки, оригинални овошни вкусови како лубеница, зелено јаболко, цреша, грозје и сина малина за време на ужина дома, на работа и на пат. Возбудлив асортиман на бонбони за џвакање гуми во филмска кутија подготвени да ги задоволат вашите потреби за грицкање. Прекрасна колекција слатки гумени задоволства за роденденски забави, свадбени прослави и бонбони за туширање за бебиња. Неверојатно вкусен гумен избор со смели бои, па дури и похрабри овошни вкусови за да го разубавите Денот На Вљубените, божиќ, Ноќта на Вештерките и велигденските бонбони. Спарете ги живописните бои на ГУМИ ЗА ЏВАКАЊЕ ВЕСЕЛИ РАНЧЕР со вашето омилено покриено јадење со бонбони за украс што изгледа речиси исто толку добро колку и вкусот.

Им се допаѓа и на купувачите..