• Ново
Браник решетка компатибилен со предниот дел од 2004 година- лев возач црн
zoom_in

Браник решетка компатибилен со предниот дел од 2004 година- лев возач црн

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Специфичноста на производот Продадена : Продадена индивидуалноColor/Finish : Black Material : Plashion Inter Change Дел Број : 51117116397, BM1038139 Replaces OE Број : 51117116397 REPLACELESTS Број на делови на БМ103813999. uild, Поправка и потреби за одржување-Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : пред, лево, за лево, за модели без Sport Package BMWCompatibational со : 2004-2006 X5 3.0 ICOMPATILED со : 2004-2006 X5 4,4 4,4 4,4 ICOMPATIGLE со : 2004-2006 X5 4.8 IS го заменува бројот на OE : 51117116397. Заменува број на делови : BM1038139. Број на размена на дел : 51117116397, BM1038139.

Им се допаѓа и на купувачите..