• Ново
- ПРО ХС ПТ Глава Заптивка Сет Одговара избери: 1990-ХОНДА СПОГОДБА, 1992-ХОНДА ПРЕЛУДИУМ
zoom_in

- ПРО ХС ПТ Глава Заптивка Сет Одговара избери: 1990-ХОНДА СПОГОДБА, 1992-ХОНДА ПРЕЛУДИУМ

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба КОМЕРЦИЈАЛЕН СЛОЈ нелепливи заптивки против триење, мали површински гребнатини и несовршености. ТЕХНОЛОГИИТЕ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ користат Ексклузивни иновации и технологии за запечатување со комерцијални материјали и уникатни карактеристики на дизајнот за да обезбедат супериорен печат за вашата поправка. НЕМА ДИЗАЈН на ВРАЌАЊЕ Челичното јадро помага да се елиминира потребата за враќање на завртките на главата. СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ Карактеристики графит или армирано влакно со кои се соочува материјал и челик оклоп за сила и издржливост. ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНИ ПОВРШИНИ ЗА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ Дизајниран и произведен специјално за околината за поправка за да помогне да се запечатат несовршените површини за запечатување. Одговара Изберете : 1990-1993 ХОНДА СПОГОДБА 4 Цил 2.2 Л 1992-1996 ХОНДА ПРЕЛУДИУМ 4 Цил 2.2 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Им се допаѓа и на купувачите..