• Ново
Норали Складирање Акцент Табела Во Огледало
zoom_in

Норали Складирање Акцент Табела Во Огледало

DEN 3519.84

Износ
check Во продавницата.

Табелата Со Акцент На Норали ќе и даде на секоја просторија допир на гламур. Огледалните и стаклените материјали му даваат модерен и јасен допир додека влошките од вештачки дијаманти додаваат глам стил на ова парче. Користете го ова уникатно парче како совршен акцент за секој декор во просторијата. Има три фиоки за складирање со самозатворање и безбедносно запирање, обезбедувајќи доволно и удобно складирање за мала електроника, козметика, предмети со акцент, накит и многу повеќе. Додека вметнување на вештачки дијаманти. Вклучува безбедносно запирање и самозатворање. Број на фиоки : 3. Внатрешна димензија на фиоката : 11 "W x 11"D x 5"H. клиренс На Подот : 3". Капацитет на тежина : 66 килограми. Собранието не е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..