• Ново
Frонски предни шорцеви на Georgeорџ Машки
zoom_in

Frонски предни шорцеви на Georgeорџ Машки

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Вашиот изглед на топло време започнува овде со овие ткаени шорцеви од Georgeорџ. Класичен рамен преден финиш со материјал од памук, балансиран убав стил и удобност-совршен за летни петок во канцеларијата, вашата следна скара или одмор за одмор. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи затворање со големина М.

Им се допаѓа и на купувачите..