• Ново
Garanimals Бебе момчиња кои сурфаат T-RE Graphic Raglan BodySuit, големини 0 3M-24M
zoom_in

Garanimals Бебе момчиња кои сурфаат T-RE Graphic Raglan BodySuit, големини 0 3M-24M

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Сурфањето е нагоре! Надградете ги неговите најважни работи со ова кул каросерија, истакнато со шарен графички принт. Изработено во ткаенина од памук, ова тело Garanimals, исто така, има копчиња за Snap за брзи и лесни промени. Екипаж. Кратки ракави на Раглан. Копчиња за прицврстување на дното. Контрастно графичко печатење од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Тело каросерија за кратки ракави на Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..