• Ново
Здолниште од силите тексас на девојки на Garanimals Toddler
zoom_in

Здолниште од силите тексас на девојки на Garanimals Toddler

DEN 72.00

Износ
check Во продавницата.

Гледајте ја како се врти во симпатично, удобно тексас здолниште од Гаранималс. Ова девојчето влечење на здолништето со нејзините омилени врвови на Гаранималс и маички за симпатичен изглед цел ден, секој ден. Детали за предното копче. Еластичен заден половината. Исцрпено полите. 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Денимско здолниште на девојчиња за деца од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..