• Ново
Долна Облека Женска Контрола На Стомакот Нова Жешка За Капчиња Чипка Чипка Гаќи Шупливи Период Гаќи
zoom_in

Долна Облека Женска Контрола На Стомакот Нова Жешка За Капчиња Чипка Чипка Гаќи Шупливи Период Гаќи

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Моделот на чипка на оваа долна облека е многу посебен и исклучителен, поделикатен ќе биде позабавен За вашата Пригода : Секојдневен,Секојдневенкога спиете дома, можете да се чувствувате удобно.Одговара : одговара на големината различни монитори имаат мала хроматска аберација. Не ми пречи.Материјал : Полиестерген : Женска Сезона : Ситеако сакате порелаксирано и поудобно чувство, можете и поголема големина.Дебелина : Стандардсе препорачува рачно миење со температура на водата од околу 30 .Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Гаќички Стил : Секојдневен,Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Гаќички За Сушење Кратки Гаќички За Жени Удобност Избор Гаќички Плус Големина Женски Памучни Жици Бикини Долна Облека Жени Кои Трчаат долна облека табела : . Големина : С Половината : 52см/20.47"Големина : М Половината : 56см/22.05" Големина : Л Половината : 60см/23.62 "Големина : XL Половината : 64см/25.20" Материјал : Полиестер. Сезона : Сите. Моделот На Чипка На Оваа Долна Облека Е Многу Посебен И Исклучителен, Поделикатен Ќе Биде Позабавен За Вашиот. Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Ако Сакате Порелаксирано И Поудобно Чувство, Можете Да Имате Поголема Големина.

Им се допаѓа и на купувачите..