• Ново
Жена Елегантен В-Вратот Екстра Фустан Печатени Летни Фустан Шапка Ракави Ручен Фустан
zoom_in

Жена Елегантен В-Вратот Екстра Фустан Печатени Летни Фустан Шапка Ракави Ручен Фустан

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Детали : * Големина На Ознака : S-XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlbust(см)909498102 Bust(инч)35,4 37,0 38,6 40,2 Половината(см)64687276 Waist(инч)25,2 26,8 28,3 29,9 Рамо(см)35363738 Shoulder(инч)13,8 14.2 14.6 15.0 должина(См)127128129130 должина(инч)50.0 50.4 50.8 51.2 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете отстапување од 1~2см* ставка ткаенина : 98% полиестер* боја на предметот : црна,Виолетова,зелена,кафеава (како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : v-врат; возбудува без ракави; висок Струк; цвеќиња; рафт полите; еластична Половината; Макси; Мода; Елегантен. Дизајнот на деталите со висок струк го покажува шармантниот струк. * Еластичност на предметот : Мало Истегнување* Состојба На Предметот : Сосема Нов* Опис На Предметот : Врвна Ткаенина : Изработена Со мека, лесна и лелеава ткаенина, овој летен фустан е удобен за носење и спречува проѕирни проблеми. Повеќе бои : Изберете од класични цврсти бои или слатки цветни принтови за да одговараат на секое расположение и пригода.Совршена Големина : Достапна во големини S-XL . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.Предложете избор на големина малку поголема.Уникатен Дизајн : убавите детали за јазолот На Лакот на Дизајнот На Вратот И исечокот го прават овој секојдневен долг течен фустан вистински привлечен. Фустанот со возбудлива а-линија со еластичен висок струк ја истакнува вашата витка линија на половината и му дава женствен изглед.Соодветни прилики : овој цветен секојдневен макси фустан одлично оди со патики, сандали и капа со широк обод за шик изглед. Совршено е за секоја пригода, вклучувајќи секојдневно носење, породилни пука, тушеви за бебиња, состаноци, забави, свадби, коктели и одмори.* Содржина на пакетот : 1 * Фустан (други предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Жена Елегантен V-Вратот Екстра Фустан Печатени Летен Фустан Шапка Ракави Ruched Фустан. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

Им се допаѓа и на купувачите..