• Ново
Идеален Премиер Фудбал Маса Игра
zoom_in

Идеален Премиер Фудбал Маса Игра

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Идеален Премиер Фудбал е верзија од 20 инчи на класичната аркадна игра. Лесен и пренослив, играјте Премиерен Фудбал на Идеалот насекаде! Играта се одликува со реална површина за играње, вградени двојни лизгачки голмани и лесни рачки за зафат за добра контрола. Вклучува 4 барови за играчи, 2 фудбалски топки, 2 парчиња маса, 2 странични парчиња маса, површина за играње, 2 табли со резултати, 4 клипови, 8 прстени, 4 рачки, 4 гумени затворачи и упатства. 20-инчна верзија на класичната аркадна игра. Лесен и пренослив, Играјте Премиерен Фудбал на Идеалот насекаде. Реална површина за играње и лесни рачки за држење за добра контрола. Вклучува 4 барови за играчи, 2 фудбалски топки, 2 парчиња маса, 2 странични парчиња маса, површина за играње, 2 табли со резултати, 4 клипови, 8 прстени, 4 рачки, 4 гумени затворачи и упатства. Се препорачува за деца на возраст од 5 години и постари.

Им се допаѓа и на купувачите..