• Ново
Почитувани Лизи Сабота Двострани Картони 12Х12 -Централ Парк
zoom_in

Почитувани Лизи Сабота Двострани Картони 12Х12 -Централ Парк

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Платно Д-Прстен Албум-СЕНКА АМЕРИКАНСКИ ЗАНАЕТИ-Крпа Албум. Нудејќи најквалитетна конструкција на располагање и стилски капак прозорец 3-3/8х3-3/8ин; албумите покриени Со американска Занаетчиска ткаенина се цврсти и разноврсни. Овие 12 во албумите ја карактеризираат практичноста на испреплетеното врзување На Д-прстенот што овозможува страниците да се вртат со леснотија и десет заштитници на страниците со врвно вчитување. Албумите се со димензии 12-1/2х15-1/4х2-3/4ин. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..