• Ново
PBT - BLUETOOTH Автомобил FM Предавател USB Полнење Комплет - Безжичен Возило Аудио Стриминг Приемник, Двојна USB Порти
zoom_in

PBT - BLUETOOTH Автомобил FM Предавател USB Полнење Комплет - Безжичен Возило Аудио Стриминг Приемник, Двојна USB Порти

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

PYLE Bluetooth Car FM Предавател USB Комплет За Полнење - Приемник За Аудио Стриминг На Безжично Возило, Двојни USB Порти - Универзална Компатибилност На Возилото - Bluetooth Безжичен Приемник За Стриминг - Поврзете се преку Апликацијата "Smart CHG" Што Може Да Се Преземе - Користете Го Вашиот Паметен Телефон За Да Ја Контролирате Музиката - Дизајн Без Проблеми И Едноставно Работење Со приклучок-Пренесете Ги Вашите Телефонски Повици Преку Звучниците На Вашето Возило-се поврзува Со Излез За ЗАПАЛКА - ВГРАДЕН Fm Предавател - Двојни Порти За Полнење Usb Уред - Дигитален Led Дисплеј-Вклучува Единица За Безжичен Далечински Управувач - Bluetooth Конекција : - Вграден Bluetooth За Безжичен Музички Стриминг - Вграден Микрофон За Повик Без Раце - компатибилен со Сите Ваши Омилени bluetooth уреди - (Iphone, Androids, Паметни Телефони, Ipad, Таблети, Итн.). Универзална Компатибилност На Возилото. Bluetooth Безжичен Приемник За Стриминг. Поврзете се преку Апликацијата "Smart CHG" Што Може Да Се Преземе. Користете Го Вашиот Паметен Телефон За Да Ја Контролирате Музиката. Дизајн Без проблеми И Едноставна Работа со Приклучок. Пренесете Ги Вашите Телефонски Повици Преку Звучниците на Вашето Возило. Се поврзува Со Излезот На Запалката. Вграден ФМ Предавател.

Им се допаѓа и на купувачите..