• Ново
14К бело злато мажи и женски ѓердан од 18 Hollow змија ланец
zoom_in

14К бело злато мажи и женски ѓердан од 18 Hollow змија ланец

DEN 1102.40

Износ
check Во продавницата.

14К бело злато и ѓердан од 18 "1,90мм шуплива змија со ланец со ланец со 050 мерач и заклучување на јастог. Споредлива со вистинска змија, нашиот синџир на шупливи змии има елегантен дизајн на финиш сличен на оној на нејзината мазна надворешност. Прецизно изработен со прецизност и Грижа, овој златен ланец 14 Карат е едноставен, но импресивен додаток на нечија гардероба. Достапно во жолто, бело и розово злато. Големините вклучуваат 1 мм-1,9 мм и различна должина на ланецот 16 ”-24”. Овој ланец доаѓа со лесен до Безбедно затворање на заклучување на јастог. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведен. Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставено со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерни. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите Најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Мажи и жени. Бело злато.

Им се допаѓа и на купувачите..