• Ново
Бела бела слатководна бисер на Миабела, црна родиум-позлатена сребрена сребрена боја, прстен на ноктот
zoom_in

Бела бела слатководна бисер на Миабела, црна родиум-позлатена сребрена сребрена боја, прстен на ноктот

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Воведување на воодушевувачки машки 10,5-11 мм бел слатководен култивиран бисер моден прстен. Овој исклучителен прстен ја прикажува природната убавина на бел слатководен култивиран бисер, елегантно поставен во жолто сребро со црна родиумска позлата. Дизајнот на разделување и поставување на канџи додаваат стилски и уникатен допир на ова извонредно парче . Прегрнете ја безвременската елеганција на овој моден прстен, совршена за мажи кои го ценат софистициран и уникатен накит. Белата слатководна култивирана бисер додава допир на рафинирање и класа, што го прави изјава за изјава . без разлика дали е подарок за него или личен додаток, модниот прстен од бисер од бисер од мијабела, бел слатководен моден прстен, е сигурен дека ќе плени. Нека убавината на бисер и впечатливиот дизајн на прстенот ја одразуваат неговата индивидуалност и личен стил. Изработено во црно стерлинг сребро. Култивиран бисер на слатководни. Боја на бисер : бела. Големина на бисер : 10,5-11мм. Ширина на опсегот : 3мм. Прстен од бисер со сплит-сјајни кловари. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..