• Ново
Аура од ТЈМ Стерлинг Сребрен Смоки Кварц и Сваровски Маркасит Кутаил солза коктел прстен
zoom_in

Аура од ТЈМ Стерлинг Сребрен Смоки Кварц и Сваровски Маркасит Кутаил солза коктел прстен

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Аура од TJM користи само врвен квалитет Сваровски Маркасит, давајќи го накитот со нивната исклучителна природна искра и сјај. Нема пофини марказит од оние произведени од Сваровски. Изјавата "поставена со Swarovski Marcasite " ве уверува дека нашите производи се најдобриот марказит накит што можете да го купите. Изработен од сребро сребро, овој прстен сјае со високо полиран финиш.Марказит круг 1,20 мм 43 пикасмокеј кварц фацетирана форма на круша форма 21x17 mmproduct Димензија : 32мм х 24мм х 11ммфинирана тежина на производот : 13 грама марка Стерлинг Сребрен Свадли Кварц и Сваровски Маркасит Куптит Дрп. Прстен на облик.

Им се допаѓа и на купувачите..