• Ново
Инфинити Про Од Конаир 1,875-вати Лесен Наизменична Струја Мотор Фен ЗА Коса 584РН
zoom_in

Инфинити Про Од Конаир 1,875-вати Лесен Наизменична Струја Мотор Фен ЗА Коса 584РН

DEN 959.68

Износ
check Во продавницата.

Ја зголемува јачината на звукот. Суши брзо.* Помага во намалување на оштетувањето од топлина . Добијте го сето тоа Со Јачината На Звукот Моќниот МОТОР со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА обезбедува до 50 проценти побрзо време на сушење и 3 пати подолг век на траење на фенот; Вклучува концентратор за прецизен стил и дифузер за подобрување на кадрици и бранови. Напреден Дизајн : Со керамичка технологија за брзо сушење и помала штета, плус 3 поставки за топлина и 2 брзини и вистинско копче за ладно снимање за заклучување во кадрици, бранови и стил; отстранливиот филтер спречува таложење на влакна. Лидер во Фен За Коса : од традиционални хауби до високотехнолошки сушари опремени со најсовремена технологија, Конаир има одличен избор на фен за коса за секој тип коса и секој стил на коса. Нега на коса конаир : Од 1959 година, направивме иновативни мали апарати, алатки за стилизирање на косата и многу повеќе; Нашата линија за нега на коса вклучува висококвалитетни фен за коса, четки, алатки за стилизирање и додатоци за коса.

Им се допаѓа и на купувачите..