• Ново
Jetbeam JBHR LED Фаровите ЗА ПОЛНЕЊЕ Од Грин
zoom_in

Jetbeam JBHR LED Фаровите ЗА ПОЛНЕЊЕ Од Грин

DEN 208.00

Износ
check Во продавницата.

Jetbeam JBHR25 LED ФАРОВИ ЗА ПОЛНЕЊЕ Од Зелен Jetbeam HR25 Фарови За Полнење Од Зелена ЛЕР : CREE XM-L2 (T6) Батерија : 1x 18650 2400m Ah (вклучено) максимален интензитет на зракот : 4900cd максимално растојание на зракот : 140 метри.

Им се допаѓа и на купувачите..