• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовно вклопувачки фармерки
zoom_in

Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовно вклопувачки фармерки

DEN 1184.00

Износ
check Во продавницата.

Изработено од Premium Super Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co. ™ Редовните фармерки за вклопување на мажите нудат низок пораст, класично вклопување низ седиштето и бутот и затегната нога до глуждот. Автентичен стил на 5 џеб оди добро со удобна мета или качулка и вашите омилени чевли. Размахване пред тоа додава дополнителни поени во стилот. Потпис од Леви Штраус и Ко. Редовни фармерки на мажите : Ексклузивно. Цели ден удобност и автентичен стил. Премиум тексас со крајно истегнување и флекс. Лесно вклопување преку седиштето и бутот. Затегнат од коленото до глуждот. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење.

Им се допаѓа и на купувачите..