• Ново
Автентично од Сребрен фармерки Ко.
zoom_in

Автентично од Сребрен фармерки Ко.

DEN 383.68

Износ
check Во продавницата.

Најдобро за средни гради, Грејсон седи на половината и има дополнителна просторија во седлото за удобност каде што ви е најпотребно. Овој пар е изработен со нашиот крајно тексас кој изгледа како традиционален тексас, но се чувствува како најудобно потење. Завршено со класична права нога и темно индиго миење со рачно пескарење и размахване обрасци за автентично носена привлечност. Автентичен од Silver Jeans® Essential, тенок го комбинира нашето класично тексас наследство со модерен стил, седи веднаш под половината со тенок вклоп кој не е премногу близу. Изграден е тежок за носење со рачно изработени детали кои траат и удобни тексас, кој има автентичен изглед, но удобно чувство, што го прави одлично за секојдневно. Завршено со разноврсно темно индиго миење и тенка нога.

Им се допаѓа и на купувачите..