• Ново
Every Heavy-Duty Non Stick View View Binder со Durahinge и Slant Rings, 2 капацитет, црна
zoom_in

Every Heavy-Duty Non Stick View View Binder со Durahinge и Slant Rings, 2 капацитет, црна

DEN 140.16

Износ
check Во продавницата.

Врзива, ringвонење на врзивно средство за подигнување на тешкиот поглед на тешки, со вртење на виткање и наклон прстен. Со овој врзивно средство за не-стабилно гледање, добивате операција со еден допир и трајност потребна за секојдневна употреба. Дизајнот на Duraree отпорен на солзи е посилен и трае подолго. Карактеристиката "Duraedge " ги прави страните и врвните повозбудливи, обезбедувајќи поголема отпорност на разделување. Длабоко текстуралниот филм нуди помазна завршница и има постелнина за висококвалитетен изглед и чувство. Пошироките предни и задни панели целосно ги покриваат стандардните делители и заштитниците на листовите. Еден налепен прстени на допир лесно се отвора и држи повеќе листови од со иста големина тркалезни прстени. Тип на врзивно средство : прстен. Стил на врзивно средство : Преглед. Капацитет на големина на врзивно средство : 2 ". Капацитет на врзивно средство : 500.

Им се допаѓа и на купувачите..