• Ново
Јенки Свеќа Шармантни Мириси Розова Песоци Мирис Линеарен Стартер Комплет
zoom_in

Јенки Свеќа Шармантни Мириси Розова Песоци Мирис Линеарен Стартер Комплет

DEN 125.44

Износ
check Во продавницата.

Јенки Свеќа Шармантни Мириси ви овозможи да се направи вашиот диск уникатно твое. Секој комплет вклучува тресок, шарм на логото на свеќата Јенки и шкаф исполнет со мирис, сето тоа во финиш со четкан никел. Тоа е навистина шармантен начин да го земете вашиот омилен мирис! Јенки Свеќа Шармантна Розова Песоци Мирис Линеарен Стартер Комплет Ноќта На Летото Е опојна и машка мешавина од мошус, пачули, жалфија и махагони келн. Овој комплет од четири дела вклучува шипка, шкафче за полнење, шарм на логото на Свеќата Јенки и миризливо керамичко полнење по ваш избор на популарни мириси. Совршен за автомобилот, на синџир со клучеви или торба, на мали простори или каде и да сакате да уживате во вашиот омилен Мирис На Свеќи Јенки. Едно полнење на мирис трае до 30 дена. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..