• Ново
Сина Енергична Музика 5-Ле Персонал Чистење Крпа Екран Почиста Велур Ткаенина
zoom_in

Сина Енергична Музика 5-Ле Персонал Чистење Крпа Екран Почиста Велур Ткаенина

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Големина : 15 см х 15 см ( ). Класификација : очила крпа карактеристика : - Квадратна Форма-Се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и дамки од површините - мека велур ткаенина : безбедно полирање на површини без изгребани или траги-Еднократно И долготрајно-Продадено за 2 во комплет-Најдобар избор за вас И вашите пријатели за чистење површини, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Велур Ткаенина Пакет Количина : 2 х очила крпа овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Сина Енергична Музика 5-ле Персонал Чистење Крпа Екран Почиста Велур Ткаенина 2 парчиња.

Им се допаѓа и на купувачите..