• Ново
Беси И Барни Коала Луксузни Ултра Кадифен Фау Крзно Миленичиња Куче Реверзибилно Ќебе
zoom_in

Беси И Барни Коала Луксузни Ултра Кадифен Фау Крзно Миленичиња Куче Реверзибилно Ќебе

DEN 3184.00

Износ
check Во продавницата.

Нашите луксузни Ќебиња се меки и милувани како вашето куче. Ќебињата се реверзибилни, што значи дека има две различни ткаенини од секоја страна со кои вашиот крзнен најдобар пријател може да ужива во гушкањето. Користените ткаенини се посебен вид кадифен материјал кој е сличен на руно, но помек и подебел. Високиот квалитет на овие ткаенини спречува избледување на неговите бои и намалување на топлината со текот на времето. Карактеристики 100% машина за перење. Долготрајни, издржливи меки ткаенини. Реверзибилен (може да се користи во две различни страни). Луксузни неспоредливи кадифни ткаенини.

Им се допаѓа и на купувачите..