• Ново
Скоро природно 30 се собраа и блескаа вештачки држач за Божиќни свеќи
zoom_in

Скоро природно 30 се собраа и блескаа вештачки држач за Божиќни свеќи

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Поставете го вашиот дом Аглоу оваа празнична сезона со помош на овој вештачки канделабрум; Поточно дизајниран како детален држач за свеќи, тој е комплетно дизајниран од богат пораст на реалистични згрижувачи, удобно нагласени со минијатурни лакови, внимателно опкружувајќи трио на држачи на свеќи во светло мрзнување на лажен снег. Уште подобро, овој сезонски централен дел доаѓа веќе пред-строги со 35 мулти-обоени светла, елиминирајќи ги предните мешавини и стресот на празниците. Достигнувајќи до 30 ”, овој декоративен акцент подготвен за зима ќе направи волшебно додавање на мантија или табела со инспириран од празник. Скоро природно 30in. Човек и блескав вештачки Божиќ троен канделабрум со 35 разнобојни светла и бор конуси, зелена : целокупна димензии на производот : 8in. W x 8in. Д x 30in. Ч; Мерењата се од дното на аранжманот до најоддалечениот продолжен ливче. Димензиите на ширина се пресметуваат и од најоддалечената испружена димензија. Погоден за зима, декор за одмор на крајот на годината. Одлично за табели, централни делови и мантили. Може повторно да се користи од година во година. Реален изглед на сезонски зимзелени дрвја. Препорачано само за употреба во затворен простор. Вештачките аранжмани се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Овој аранжман лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете и пената за да ја постигнете посакуваната полнота.

Им се допаѓа и на купувачите..