• Ново
Машка Најк Треј Ленс Скарлет Сан Франциско 49ерс Легенда Jerseyерси
zoom_in

Машка Најк Треј Ленс Скарлет Сан Франциско 49ерс Легенда Jerseyерси

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Оваа легенда на Сан Франциско 49ерс Треј Ленс од Најк ќе биде совршено парче опрема за секој натпревар оваа сезона. Се одликува со Nike Dry Fabrics со Dri-Fit технологија кои помагаат да ве одржуваат суви и удобни на денот на играта. Да не спомнувам дека неговиот автентичен сублимиран дизајн го олеснува поддршката на вашиот омилен тим и играч. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Најк. Dri-Fit Technology ја уништува влагата. Fit : Мажите на маичките на Nike Legend имаат стандардно вклопување што не е премногу тесно и не е премногу лабаво. Дизајнирано со опуштено вклопување низ рамената, градите и половината . машинско миење, суво суво ниско.

Им се допаѓа и на купувачите..