• Ново
Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Жолта Нпр Средна Должност Исузу
zoom_in

Допрете Ја Бојата За Прскање Со Основно Палто Компатибилна Со Жолта Нпр Средна Должност Исузу

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Нашите премиум производи за рафинирање се спарени со единицата за преовладувачка моќност за непречено прскање за да се обезбеди најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2 мл еколошки погон за прскање до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише отпорно на растворувач кое директно се поврзува со единицата за преовладувачка моќност. Комерцијалната единица за напојување на превал обезбедува супериорна атомизација на бојата и дава најмазна можна аеросолна завршница. Како и секогаш, сите наши производи Се Направени во САД! Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен Код За Боја : 86 U. За : Витленд Жолта Исузу Нпр Средна Должност. Вклучува Подлога. Направени во САД!.

Им се допаѓа и на купувачите..