• Ново
Државен Премиер на државата Индијана Пончо
zoom_in

Државен Премиер на државата Индијана Пончо

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Не дозволувајте малку дожд да влезе во вашиот начин да уживате во играта. Со овој дожд пончо, можете да продолжите да навивате низ невремето. Има дарежлива покриеност и има големо лого на тимот на градите за да им каже на сите за кого навива. Кога е сув, производот може да се преклопи во компактен формулар за лесно складирање. НЦАА Индијана Државен Премиер дожд Пончо. Официјално лиценциран со лига и тим. Застани. Компактен.

Им се допаѓа и на купувачите..