• Ново
Машка морнарица Греј Пен Стејт Нитани Лајонс Тастик прилагодлива капа - ОСФА
zoom_in

Машка морнарица Греј Пен Стејт Нитани Лајонс Тастик прилагодлива капа - ОСФА

DEN 384.00

Износ
check Во продавницата.

Првото нешто што луѓето ќе го забележат за вас е вашата фандома на вашата Пен Стејт Нитани Лавови кога ја имате оваа тастика прилагодлива капа од Расел Атлетик. Везените графики ќе ве рекламираат како некој кој е горд што е член на семејството Пен Стејт Нитани Лавови. Може да бидете сигурни дека, кога ќе ја носите оваа капа, сите ќе знаат дека лавовите на Пен Стејт Нитани се најдобриот тим во нацијата. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Прилагодлива лента за прицврстување на кука и јамка. Бренд : Расел Атлетик. Кривината сметка. Везена графика. Увезени. Материјал : 100% памук. Средна круна. Официјално лиценциран. Една големина најмногу одговара. Подигнат вез. Изградба на шест панели со везени очни капаци. Структурирано вклопување. Површинска миење.

Им се допаѓа и на купувачите..