• Ново
Hold'em лак вратоврска за момчињата за мажи и бебето сатен изгледаат со цврста боја прилагодлива пред-врзана
zoom_in

Hold'em лак вратоврска за момчињата за мажи и бебето сатен изгледаат со цврста боја прилагодлива пред-врзана

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Уморни од ефтини лакови? Hold'Em Company сега има високи врски со лак, најквалитетно рачно изработено во Соединетите држави. Стихови мажите можат да се прилагодат од 10 инчи до 20 инчи. Големините на вратоврската се како што следува. Деца 1 ½ од 3 ½, мажи 2 ¼ од 4. Цврст прилагодувач за фирма. Достапно во најразлични 18 бои. Внимавајте на суспензиите на Hold'Em, кои совршено ги совпаѓаат овие врски со лак. Држете ја цврстата боја на цврста боја пред-врзани врски и мажите, се одвиваат совршено со смокинг и палта од костум. Поврзувањето на момчето на момчето е пред се на возраст од 1 до 13 години, 14 години и нагоре треба да ја преземе големината на мажите. Можете брзо и лесно да ги облечете вашите деца за свадби, забави, дипломирања, семејни слики, училишни униформи, претстави, костуми за Ноќта на вештерките и многу повеќе. Овие цврсти бои во боја се подготвени веднаш да ги носат. Илјадници задоволни клиенти кои веќе уживаат во овие продавници за слатки момчиња сега и уживаат во нив цел живот. Ти го заслужи тоа! Затворање на кука и очи. Удобниот прилагодлив Nech Band, може да се прилагоди од 9 инчи до 18 инчи, совршен од новороденче до 14 години. Убав изглед на сатен : Затворање на окото. Пред -врзана двојна јамка лак вратоврска подготвена за носење, за совршен изглед секој пат . Совршен додаток за употреба за смокинг, униформа, свадби, формални или какви било посебни прилики.

Им се допаѓа и на купувачите..