• Ново
Роуз у игла фиба, ретро убавина фиба
zoom_in

Роуз у игла фиба, ретро убавина фиба

DEN 191.84

Износ
check Во продавницата.

? Почитуван клиент, ви благодариме што ги разгледавте нашите производи се наши предмети во минатото долго време репутација во продажба на работи. ? Доколку има проблем со производот или вратата на нашата продавница, слободно контактирајте не за нашето среќно решение. Прекрасен и шармантен дизајн, може да ја покаже вашата убавина на другите со кликнување на овој клип за коса. Опсег на испорака : 23 парче. Материјал : легура. Висок квалитет, кристалите не се лесни за паѓање. Погоден за запознавање, свадба, забава и други прилики.

Им се допаѓа и на купувачите..