• Ново
SeaSense 3 4 Прилагодливи прицврстувачи на најлонски цевки, црна
zoom_in

SeaSense 3 4 Прилагодливи прицврстувачи на најлонски цевки, црна

DEN 842.72

Износ
check Во продавницата.

Sea Sense ви носи најквалитетни производи за најдобра цена! Сметајте на нив за сите ваши потреби за пловење. Sea Sense 3/4 "Прилагодлив прицврстувач на најлонска цевка, црна : стегач за замена на цевката изработена од најлон со високо-влијание. Лесен за користење.

Им се допаѓа и на купувачите..