• Ново
Училиште за девојчиња Georgeорџ Девојки во Бермуда шорцеви
zoom_in

Училиште за девојчиња Georgeорџ Девојки во Бермуда шорцеви

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Подгответе ја вашата растечка девојка за училиште со училишната униформа на Georgeорџ Девојки во Бермуда шорцеви. Овие униформа одобрени од цврсти прашички шорцеви со територија, се паметен избор за потоплите летни месеци. Со два предни џебови со црта, јамки за ремени и затворање на кука и очи со летање со патент, овој традиционален стил има и џеб за заварување за додаден пламен. Плус, тие имаат прилагодлива еластична лента за половината за додадена вредност и удобност! Тие се доволно долго за да ги исполнат барањата за кодекс на облекување на повеќето училишта, обично се одморат на коленото. Едноставно ладно миење на машината кога е време за перење, и тие ќе останат остри. Со најголем избор на униформни стилови и големини досега, по сè уште непобедливи цени, направете ја вашата дестинација за униформа на училиштата. "Училишна униформа на Georgeорџ Девојки во Бермуда шорцеви : Цврсти праски од праска, памук : 97% памук / 3% спандекс. 2 предни наклонети џебови. 1 џеб за заварување. Црна, беж и морнарица. Достапно во големини : 4-16. Одобрена е униформата униформа. Одлично за секојдневно носење, исто така! “.

Им се допаѓа и на купувачите..