• Ново
Мсемис Деца Девојки Мода Печатени Танкини Костим За Капење Врвот Со Дното Шорцеви Геометрија 16
zoom_in

Мсемис Деца Девојки Мода Печатени Танкини Костим За Капење Врвот Со Дното Шорцеви Геометрија 16

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Деца Помлади Девојки Модни Печатени Танкини Комплети Облека За Плажа Костим За Сончање Кошула За Капење Блузи И Шорцеви Капачи За Сончање Облека За Пливање Облека За Пливање Базен Воден Парк Костим За Сончање Летен Одмор Водена Игра Нуркање Цветна Шема Танкини Со Врат Комплет За Пливање Сурфање Лекција За Пливање Лебдење Сурфање Капење Тинејџерски Девојки Вклучуваат : 1 парче Врвови За Пливање, 1 парче Дно, 1 парче краткусостојба : Ново Со Тагматеријал : 10% Полиестер, 70% Спандекс, 10% Најлон, 10% Пена Бр.Препорачана Големинагради Должина Дно Половинакратки Половини Шорцеви Length4420.0"/50cm12.0"/30cm18.0"/46cm20.5"/52cm7.0"/18cm6621.0"/54cm12.5"/32cm20.0"/50cm21.0"/54cm7.5"/19cm8822.0"/56cm13.5"/34cm20.5"/52cm23.0"/58cm8.0"/20cm101024.0"/60cm14.0"/36cm22.0"/56cm24.0"/60cm8.5"/22cm121225.0"/64cm15.0"/38cm24.0"/60cm25.0"/64cm9.0"/24cm141427.5"/70cm16.0"/40cm24.5"/62cm26.0"/66cm10.0"/25cm161629.0"/74cm17.0"/43cm26.0"/66cm27.5"/70cm10.5"/27см Деца Помлади Девојки Модни Печатени Танкини Комплети Облека За Плажа Костим За Сончање Блузи И Шорцеви За Кошули за Пливање. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Шпагети ремени за рамо, врвови за пливање се печатат со цветна шема, вкрстен крст и исечок назад. Само Ознаката 12 до 16 има неповратни влошки за градите. Појавување на дното и шорцевите со еластичен појас, поставата на меѓуножјето. Удобна и дише ткаенина, брзо сушење. Стилски костими за капење за вашата девојка. Погоден за пливање, сурфање, капење, носење на плажа итн.

Им се допаѓа и на купувачите..