• Ново
Чуда на нација девојки без шоу чорапи, 10-пакувања, големини С-л
zoom_in

Чуда на нација девојки без шоу чорапи, 10-пакувања, големини С-л

DEN 95.52

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ги деновите опуштени и разнобојни цела недела со овој 10-пакет на Wonder Nation No-Show чорапи. Одликувајќи се со поп -контрастна боја, овие чорапи ќе додадат вистинска количина на забава на нејзините облеки. Лесен и дише, тие нудат супериорна удобност што е совршена за целодневно носење. Само на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 10 пара чорапи без шоу. Опсег на големина : S (одговара на големината на чевлите 6-10,5), М (одговара на големината на чевлите 10,5-4), L (одговара на големината на чевлите 4-10). Карактеристики : перничиња за дополнителна удобност; Контрастни од растителни и стапала на некои парови. Не-шоу чорапи 10-пакувања за девојчиња од Wonder Nation. Наредени за топлина. Супер мек. Перниче. Машина за перење. Увезени. Нема пакувања за чорапи за девојчиња од Wonder Nation. Нема пакувања за чорапи за девојчиња од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..