• Ново
Чорапи на глуждот на глуждот на девојчињата, 6-парчиња
zoom_in

Чорапи на глуждот на глуждот на девојчињата, 6-парчиња

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Чорапите на глуждот на глуждот на девојчињата од атлетски дела ќе направат прекрасен додаток во колекцијата на обувки на вашата девојка. Направени од мека мешавина од полиестер-спандекс, овие чорапи се дизајнирани со лак за поддршка за целата дневна удобност и карактеризираат смели светли бои што сигурно ќе осветли секој ден. Тие, исто така, обезбедуваат утеха во удобноста во областите на пети и потпетици за да може да трча, да скокне и да игра со леснотија. Технологијата на мочуриштето ќе ги задржи нозете ладни и суви, додека ребрестиот еластичен манжетни ги спречува да се лизгаат во нејзините чевли. Овој 10-пакет нуди најразлични спротивставени опции за потпетици и пети за кои може да избере. Атлетски работи Чорапи на глуждот на глуждот за девојчиња, 6-парови : 96% полиестер, 4% спандекс. Девојки чорапи. 10-пакет. Стил на шоу. Moister-Wicking. Перничен ѓон. Поддршка на лак. Опремена заздравување. Ребрести манжетни. Светли бои. Машинско миење ладно, измијте го внатре, со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, не пеглајте.

Им се допаѓа и на купувачите..