• Ново
Павз од девојчињата за девојчиња од Bearpaw, Ејми Сјуде, големини 10-5
zoom_in

Павз од девојчињата за девојчиња од Bearpaw, Ејми Сјуде, големини 10-5

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Закори! Pawz By Bearpaw Amy Suede Footle Footle се совршена мешавина на мода и функција. Со мешавина од волна што ги поставувате прстите ќе останат тости топло цел ден во овие ниски трендовски чизми. Вкупна победа за вашата колекција на ладно време. Исклучиво на. Лизгајте на багажникот на глуждот за лесен и исклучен велур горниот дел, надворешната страна на Ева, облогата на волна-мешавина и со совршено додавање на која било облека стилизирана со детали за тока, избришете го чисто увезено.

Им се допаѓа и на купувачите..