• Ново
Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Куќа Сртови Ѕид Постер, 14.725 22.375
zoom_in

Волшебничкиот Свет: Хари Потер - Куќа Сртови Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Овие Трендови Меѓународни Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Куќа Грбови Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународниот Волшебничкиот Свет : Хари Потер - Куќа Сртови Ѕид Постер : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Подготвен за рамка или може да се закачи со помош на постер клипови, држачи или штипки. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725 "х 22.375".

Им се допаѓа и на купувачите..