• Ново
Shambettz Sea Horse Vignette
zoom_in

Shambettz Sea Horse Vignette

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Прекрасна уметност од Лиз Гудрик-Дилон создава крајбрежен тематски дизајн во нијанси на сина и песок за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Машинско миење и д -р Сет вклучува : Еден (1) Sham Weave : Plain Pattern : Geometric Color опции : повеќекратно броење на броењето : 12/1materials : Упатства за полиестер и Cotton Care : Машински миење и димензии на димензии : 22 инчи широк x 38 инчи долготрајни димензии : 22 инчи широки x 30 инчи долги дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Сетот вклучува : еден (1) срам. Ткаат : обична. Модел : Геометриски.

Им се допаѓа и на купувачите..