• Ново
Млади срца девојки розова метална комбинација со велур мото-јакна со големина 4-12
zoom_in

Млади срца девојки розова метална комбинација со велур мото-јакна со големина 4-12

DEN 219.04

Износ
check Во продавницата.

Бидете подготвени да се забавувате во оваа совршена удобна лесна метална плетена комбинација што е токму она што му е потребно на вашето дете оваа сезона за секој настан за облекување. Оваа симпатична забавна розова метална плетена комбинација има плетени ракави на рафли со еластична искривена половината со залепен лак и имаше клучен врат за јамка за лесен и исклучен пристап. За поладни ноќи или опција за фустан, можете да го спарите овој партиски со ладна елегантна црна кожена кожена функционална јакна што е главна за секоја гардероба за девојчиња. Скока. Металик. Еластична половината. Плетенка. Краток ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..