• Ново
Девојки од холивудски девојки печатени и цврсти отсечени резервоари, 2-пакувања, големини 4-16
zoom_in

Девојки од холивудски девојки печатени и цврсти отсечени резервоари, 2-пакувања, големини 4-16

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Двојни резервоари, двојно повеќе забавата! Овој печатен и цврст резервоар за исечоци од 2 пакети од Холивуд Девојки е токму она што таа треба да ги зголеми нејзините основи. Се одликува со разигран пресек на рамото на уникатна завршница. Одликувајќи се со еден печатен и еден цврст врв, таа ќе може да изгради бескрајно симпатичен изглед! Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за клучот на клучот однапред; Печатено и цврсто. Печатено и цврсто исечено резервоар Топ 2-пакет за девојчиња од Холивуд.

Им се допаѓа и на купувачите..